Кошик
9 відгуків
ТОВ Добриня Сервіс
+380683315169
+380689357070
+380967737770

LB 850

Акумуляторна серія Karcher «Park & City Solutions»: повітродувка і ланцюгова пила, в яких використовуються акумуляторні блоки напругою 50 В, нарешті є реальною альтернативою бензиновим інструментам. При рівній продуктивності нові інструменти Керхер мають колосальні переваги: повна відсутність шкідливих викидів і значно менший рівень шуму, що дозволяє без проблем застосовувати їх в житлових кварталах, на територіях шкіл та лікарень. Завдяки цьому акумуляторні інструменти стануть чудовим доповненням до комунальної техніки, що підвищує ефективність виконання повсякденних робіт з прибирання дворів і вулиць та догляду за зеленими насадженнями. Нові акумуляторні інструменти Karcher - відмінне рішення для міських територій і парків.

Cадово-паркова техніка та інструменти

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
park&city solution

Керхер - надійний партнер муніципальних служб

Багатофункціональні самохідні шасі і підмітально-прибиральні машини вже багато років успішно використовуються комунальними підприємствами та клінінговими компаніями для вирішення різних завдань прибирання, догляду за зеленими насадженнями та виконання зимових робіт. Прекрасним доповненням до них стануть нові акумуляторні робочі інструменти, що значно полегшують виконання повсякденних робіт - особливо у важкодоступних місцях.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і про охорону навколишнього середовища
Керуючись принципами сталого розвитку, ми день за днем ​​працюємо над створенням нових технологій і впровадженням інноваційних рішень.

Логічний вибір: наші акумуляторні інструменти
Ми оберігаємо природу і здоров'я користувачів - завдяки низькому рівню шуму, вібрацій і шкідливих викидів.