Корзина
12 отзывов
ТОВ Добриня Сервіс
+380967737770
+380689357070
+380987030696
 • picture 1
 • picture 2
Унікальні можливості техніки Kärcher. Від інтенсивного видалення забруднень до дбайливого догляду - мінімийки Керхер (апарати високого тиску) прекрасно справляються з будь-якими прибиральними роботами. Те, що було вкрите брудом, знову засяє бездоганною чистотою - завдяки таланту наших інженерів, найвищим вимогам до якості продукції та досвіду кількох десятиліть в сфері створення техніки для чищення високим тиском.

Мінімийки

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Full Control Plus

Був першим. Винайдений знову!

Завжди вірний режим, завжди кращий результат - таку гарантію надають користувачам мийки високого тиску Kärcher серії Full Control Plus, оснащені струменевою трубкою з регулятором тиску і пістолетом з індикатором робочого режиму.

Крім того, в їх комплектацію входять телескопічна ручка для зручності зберігання і транспортування і випробувана система Plug 'n' Clean для зручної роботи з миючими засобами, а апарати в версії Premium оснащуються ще і барабаном для шланга.

Повний контроль з мийкою Керхер Full Control. Фантастика? Реальність!

Вся увага на систему управління тиском Power Control Plus на нових пістолетах високого тиску Full Control Plus - це один з найважливіших інтерфейсів, який пов'язує оператора і мінімийки.

Всі необхідні функції управління перенесені на пістолет високого тиску і струменеву трубку високого тиску. Кілька типів розпилення тепер можливі зі змінною трубкою Multi Jet 3-в-1. Крім того, апарат високого тиску стійкий і зберігання пістолета з насадкою можливо безпосередньо на корпусі. Апарати класів K 2 Full Control plus - K 4 Full Control Plus мають регулювання на струменевій трубці, а саме тиск відображається на пістолеті високого тиску (K 3 / K 4) або вибирається на розпилювачі (K 2).

Області застосування апаратів високого тиску

Апарати високого тиску - універсальні помічники при виконанні найрізноманітніших прибиральних робіт навколо будинку. Вони дуже прості в обігу: досить з'єднати апарат з водопроводом і штепсельною розеткою, відкрити кран і включити апарат - і можна отримувати задоволення від виконуваної роботи. Цілий ряд спеціальних аксесуарів дозволяє вирішувати практично будь-які завдання: здійснювати струминеву абразивну обробку, очищати тераси, прочищати засмічені труби або ринви і т. д. Слід мати на увазі, що максимальний ударний тиск водяного струменя досягається безпосередньо на його виході з сопла. Тому для видалення стійких забруднень слід обробляти поверхню з невеликої відстані, а в разі легких забруднень або при обробці чутливих поверхонь збільшувати його. Наші приклади з практики продемонструють Вам, як можна досягти найкращих результатів чистки високим тиском.

 

Мінімийки гарантують ефективне рішення практично будь-яких завдань прибирання!

Як показує досвід, основними об'єктами чистки на прибудинковій території і в саду є:

 • велосипеди
 • садова техніка та садові інструменти
 • садові меблі або меблі, що використовуються на балконах і терасах
 • огорожі, вузькі садові доріжки або кам'яні плитки
 • мотоцикли та моторолери
 • легкові автомобілі
 • зовнішні сходи і широкі садові доріжки
 • автомобілі середнього класу і автомобілі-універсали
 • кам'яні огорожі і стіни
 • житлові причепи та автомобілі-позашляховики
 • басейни для плавання і тераси великої площі
 • будь-які інші об'єкти навколо будинку, а також фасади

Фильтры
ТОВ Добриня Сервіс
Юрій
+380689357070
+380987030696
Украина Ровненская область Ровно вул. Курчатова, 3
Карта